
Radimo po najnovijim ispitnim zadacima i nema bubanja napamet. Sve učimo s razumijevanjem!
Da, da. U Štreberaju učimo i teoriju. Kada naučiš teoriju, zadaci se rješavaju sami od sebe, a ni usmeni više nije briga.
Kroz zadatke će ti sva teorija, izvodi i grafovi postati jasni, pa ćeš na usmenom pjevati!
Napokon sam položio ispit bez stresa! Sve ide lakše kad netko zna objasniti na pravi način. Hvala Tomislavu!!
Komentari